Пријавување за курсеви во Народна техника

Во тек е пријавување за курсеви по фотографија, роботика, електроника, електротехника, радио школа по АРГ , математика и англиски јазик уписите се до 20 октомври 2015 година.

Сите заинтересирани да се пријават на следните мејлови:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

или на тел:023238357

СЗТКМ-Народна техника